Portal - Dobra
polski Czwartek - 17 lutego 2022      Historia jest naszą pasją.
Strona główna
Menu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    
 

Witam na stronie www.regiony.gminadobra.pl . Jest ona poświęcona naszej wspaniałej okolicy. Powstała, by promować Gminę Dobra przed wielkim jubileuszem 650-lecia jej "stolicy" i stołecznej parafii, jaki miał miejsce w 2011 roku. Chciałbym Wam, drodzy Internauci pokazać piękno Dobrej i Beskidu Wyspowego. Zachęcam serdecznie do czytania portalu Regionów i poszukiwania nowych informacji na temat naszej historii.

Zachęcam także do własnej działalności. Gdyby ktoś z Was, drodzy czytelnicy, miał coś wartościowego i chciał, by to coś pokazać na portalu, przyślijcie mi to na adres e-mail: adrian.admin@regiony.gminadobra.pl lub adrian.cieslik@regiony.gminadobra.pl , ewentualnie na adres: historia.dobrej@gmail.com


W ostatnim czasie profil strony uległ zmianie. Od tej pory będzie to strona towarzysząca projektowi o wdzięcznej nazwie: HISTORIA DOBREJ. Projekt ma za zadanie ukazać wspaniałą historię naszej pięknej miejscowości i okolic. Mam nadzieję, że Internauci wybaczą tą zmianę i że wyjdzie ona na dobre. W związku z tym na portalu społecznościowym Facebook została utworzona otwarta strona (funpage), na której znajdują się odnośniki do artykułów tutaj. Że jest ona udostępniona publicznie, można się przekonać, wpisując adres: www.facebook.com/historia.dobrej . Oznacza to również, iż osoby nieposiadające konta na facebooku mogą czytać udostępniane tam posty. 
A tak wygląda nasza gmina w zarysie
Mam dla Was jeszcze niespodziankę. Zdjęcia Dobrej z lotu ptaka. Dziękujemy tym samym portalowi www.beskidwyspowy.eu za udostępnienie tych fotek.      
                    
                             
Nie ma połączenia z bazą wiad!
Interaktywna Polska
Webmaster: Adrian Cieślik